TOIMUNUD ÜRITUSED

Haldjaküla meisterdused Gaia kooli projektinädalal

Meenutused

16 ja 17 oktoobril oli kaks päeva vahvat hommikut koos Gaia kooli lastega. Gaia koolis oli projekti nädal, kuhu mulle pakuti võimalust, koos lastega midagi teha. Mul on haldjaküla loomise idee ja visioon viimasel ajal tugevalt olnud ja nägin selles võimalust seda koos lastega teha.

Lapsed meisterdasid ja dekoreerisid vahvaid majakesi. Kui majakesed olid valmis, lasid nad veel loovusel rännata ja tegid teisigi toredaid meisterdusi – autosid, viltisid haldjaid ja kaunistasid majade ümbrust.
Minu peamine ülesanne selles meeskonnas oli lõikamine ja kuuma liimiga liimimine. 

Materjalideks olid paberirullid, papp, vilt, värviline vill, pärlid ja muud pisi pudinad.

Liimimiseks saime püstoleid laenata Gaia kooli puutöö klassist. Mitmesuguseid pisidetaile ja lõngasid andis mulle kaasa tütre vanaema Maire. Ja Kaire-Maali jättis meile korraliku haldjaküla meisterdamise varustuse kunstiklassi ootama.
Minagi varustasin end korralikult, ehk isegi et suuremaks haldjaküla meisterduseks ja tööks aga 2 päeva jooksul jõudsime nii palju teha, kui fotodel näha. Jätkan haldjaküla meisterdustega stuudios.
Ja nii tore oli see, et kui Kl24-st materjali juurde ostsin, kohtasin ma seal tütre klassiõe ema, kes viis mind autoga kooli. 
Kõik sündmused ja juhtumised tee peal – oli väga toetav. Justkui märk sellest, et see on õige tee! Aitäh Gaia koolile ja kõigile, kes sel teel haldjaküla loomist toetasid! 

See oli mulle Gaia koolis mitmes kord koos lastega meisterdada ja luua. Tänaseks oleme me seal ühe toreda Seinamandala ja loodusemustritest inspireeritud seinamaalingu koos lastega loonud. Natuke tegin kunstiringe, möödunud aastal osalesin paaril projektinädalal ja hea meel, et olen saanud seal lastele omalt poolt enda loovtegevusi pakkuda.

Haldjaküla meisterdused jätkuvad

Jõulude eel meisterdame ja loome haldjaküla, päkapiku maju ja fantaasialoomingut, millega kodus hubasust luua ja pakkuda ka päkapikkudele puhkepaika nende igaöisel maiustuste ja kingituste teekonnal.

♥ Ootan lapsi ja täiskasvanuid üheskoos haldja- ja fantaasiaküla meisterdama loovstuudiosse. Koolivaheajal K – R iga päev kell 13.00 – 16.00. 
♥ Telli haldjaküla meisterdamine lapse või asutuse laste üritusele.
♥ Tulge koos grupiga loovstuudiosse meisterdama – lepime eraldi aja kokku.

Täpsem info Haldjaküla ürituste ja tellimise kohta on siin: https://fada.ee/fada-loovstuudio/ .
Registreerimine, tellimine ja info art@fada.ee või kliki lehe üleval FB messengeri märki.

Vaata veel

Lisa kommentaar